Tabuľka veľkostí

Ako si vybrať veľkosť

Výber správnej veľkosti topánok je samozrejme veľmi dôležitý. Otázky, ktoré nám často prichádzali, nás prinútili napísať túto rubriku. 

Možnosť si topánky leguano priamo vyskúšať, väčšina našich zákazníkov bohužiaľ kvôli veľkej vzdialenosti nemá. Veľkosti, ktoré uvádzame na našom e-shope, sú iba orientačné. Niekto preferuje, keď sú mu topánky tesnejšie, iný zase, keď sú mu skôr voľné. Je to individuálna záležitosť a každý sa musí zamyslieť nad tým, čo od topánky očakáva. Zo skúsenosti vieme, že napríklad zákazníkovi s veľkosťou chodidla 38 lepšie padne topánka 38/39. Pokiaľ má veľkosť 39, skôr mu vyhovuje veľkosť 40/41. Rovnako tak je pre niekoho s veľkosťou 41 lepšie kúpiť väčšie topánky 42/43 atď. Často je to spôsobené väčšou šírkou chodidla, ktorú musíme brať do úvahy. 

leguano velikosti 2022

Dĺžky a šírky chodidiel

Tabuľky sú informatívne a bez záruky. Určite sa môžete podľa tohto prehľadu dosť dobre orientovať, avšak znova a znova sa ukazuje, že zoznam nie je vždy vhodný. Samozrejme je to tiež kvôli malým odchýlkam spôsobených manuálnou prácou. Pre dobrý pocit je treba bosotopánky najlepšie vyskúšať.

U zimných modelov s doporučením + o jednu veľkosť väčšie ( podšívka )