O nás

leguano ... súzvuk na prvý pohľad 

Bosotopánky leguano sa vyrábajú od roku 2009 a vďaka svojej nemeckej kvalite si získali množstvo priaznivcov v mnohých rôznych krajinách. Prvýkrát sme sa s nimi stretli v Lipsku, na veľtrhu Theraphie Leipzig v marci 2015. Čoskoro sme s firmou leguano nadviazali spoluprácu a teraz sme ich distribútormi pre územie Českej republiky. Máme pre Vás značkovú predajňu v Prahe Dejviciach a dodávame ich do mnohých miest Českej republiky. Z vlastnej skúsenosti a presvedčenia posielame zdravú chôdzu ďalej... 

V súčasnej dobe máme obchodných partnerov na štyridsiatich miestach v Českej republike. Ak ste priaznivcom zdravej a slobodnej chôdze v barefoot obuvi a ak sa zaujímate o zdravý životný štýl, pridajte sa do tímu našich predajcov.  

V roku 2016 sme získali aj výhradné zastúpenie nemeckej firmy leguano pre Slovenskú republiku. Zatiaľ si môžete bosotopánky leguano kúpiť v Piešťanoch v Prešove a v Trenčíne. 

V roku 2018 sme sa rozhodli vybudovať školiace a tlačové centrum a toto sme slávnostne otvorili v auguste 2019.  

Chôdza v bosotopánkach leguano nie je len klasickou chôdzou, je to filozofia zdravého životného štýlu. V bosotopánkach leguano si užívame nielen chôdzu, ale aj beh a sme s nimi veľmi spokojní. Zažite aj Vy ten úžasný pocit slobodnej chôdze či behu s zážitkom a vylepšite si svoje zdravie! 

Dňa 22.2.2022 sme otvorili predajňu barefoot na Trojičnom námestí v Trnave.

 

Jana a Petr Exnaroví - Freebody, sro 

2